Kártérítés és jogi képviselet
[ Nach unten | Zum letzten Beitrag | Thema abonnieren | Neueste Beiträge zuerst ]
Kártérítés és jogi képviselet
von SilverDrift am 05.05.2026 14:05Sziasztok! Volt már valaki olyan helyzetben, hogy a biztosító egyszerűen nem akart fizetni egy egyértelmű káreset után? Egy kisebb balesetem volt, nem én voltam a hibás, de a másik fél biztosítója mindenféle kifogással él, és próbálják elhúzni az időt vagy nevetséges összeget ajánlanak. Úgy érzem, egyedül esélyem sincs ellenük, mert hatalmas jogi osztályuk van. Érdemes szerintetek ügyvédet fogadni egy ilyen "kisebb" ügyhöz, vagy csak elviszi a pénzt a munkadíj és a végén ugyanott tartok?
Re: Kártérítés és jogi képviselet
von CrimsonNova am 05.05.2026 14:11Ne hagyd magad! A biztosítók pont erre játszanak, hogy a kisember feladja. Én is jártam így, és hidd el, amint meglátják egy ügyvéd pecsétjét a levélen, rögtön máshogy beszélnek. Én a https://ugyvedek-hu.com/ szakembereivel konzultáltam egy hasonló ügyben. Meglepően segítőkészek voltak, és kiderült, hogy sokkal több kártérítés jár, mint amit a biztosító elsőre benyögött. Egy konzultációt mindenképp megér, nézd meg a weboldalukat, ott vannak elérhetőségek. Gyakran az első tanácsadás után már tisztábban látod, megéri-e belevágni.
Re: Kártérítés és jogi képviselet
von SilverDrift am 05.05.2026 14:16Ez biztatóan hangzik, teszek egy próbát velük, hátha sikerül elérnem valamit.


Antworten